امروز: دوشنبه، 26 آذر 1397
خبرخوان

آرشیو "اخبار شهرستان"

به گزارش صدای میانه زن جوان باردار اهل روستای حصار میدان داغی که هفته پیش نجات داده شده بود درگذشت.

فوت نوزاد و مادر نجات داده شده اهل حصار میدان داغی در زنجان

به گزارش صدای میانه و بر اساس تماسی که با یکی از مسئولین داشتند متاسفانه این خبر تایید شد ولی بر اساس گفته ها نوزاد قبل از بدنیا آمدن فوت کرده بود.

خلاصه ماجرا از این قرار است که روز ۳ اسفند با بخشداری کندوان تماس گرفته و گرفتار شدن زن باردار در حصار میدان داغی گزارش داده میشود.

محمودزرین بخشدار کندوان با ورود مستقیم و تشکیل ستاد بحران سعی در نجات زن گرفتار می کنند ولی به دلیل صعب العبور و برفی بودن مسیر بعد از ساعتها تلاش این امکان میسر نمی شود و بهمین دلیل درخواست امداد هوایی از زنجان میشود و زن جوان را نجات می دهند.

اما پریروز زن ۲۸ ساله بعد از ۴ روز در یکی از بیمارستانهای زنجان از دنیا می رود.

 
 

به گزارش صدای میانه و بر اساس تماسی که با یکی از مسئولین داشتند متاسفانه این خبر تایید شد ولی بر اساس گفته ها نوزاد قبل از بدنیا آمدن فوت کرده بود.خلاصه ماجرا از این قرار است که روز ۳ اسفند با بخشداری کندوان تماس گرفته و گرفتار شدن زن باردار در حصار میدان داغی گزارش داده میشود.محمودزرین بخشدار کندوان با ورود مستقیم و تشکیل ستاد بحران سعی در نجات زن گرفتار می کنند ولی به دلیل صعب العبور و برفی بودن مسیر بعد از ساعتها تلاش این امکان میسر نمی شود و بهمین دلیل درخواست امداد هوایی از زنجان میشود و [متن کامل و ارسال نظر]

توضیح درباره مادر میانه ای ٢ تن از مفقود شدگان حادثه ساختمان پلاسكو

توضیح درباره فریادهای مادر میانه ای ٢ تن از مفقود شدگان حادثه پلاسكو

به گزارش صدای میانه، تصویر و فیلم منتشر شده از مادری که برای آتشنشان ها گریه میکند اصالتا میانه ای و ساکن تهران هستند.

دو نفری که از آنها اسم میبرد یکی پسرش هست و دیگری خواهرزادش،که هر دو نفر در صحت کامل هستند چون داخل پاساژ نبودند. حال هر دو کاملا مساعد هست 

ظاهرا تلفن هر دو که کادر آتشنشانی تهران هستند زمان حادثه خاموش بوده و باعث نگرانی این مادر شده است.

 
 

به گزارش صدای میانه، تصویر و فیلم منتشر شده از مادری که برای آتشنشان ها گریه میکند اصالتا میانه ای و ساکن تهران هستند. دو نفری که از آنها اسم میبرد یکی پسرش هست و دیگری خواهرزادش،که هر دو نفر در صحت کامل هستند چون داخل پاساژ نبودند. حال هر دو کاملا مساعد هست  ظاهرا تلفن هر دو که کادر آتشنشانی تهران هستند زمان حادثه خاموش بوده و باعث نگرانی این مادر شده است.    [متن کامل و ارسال نظر]

بامداد امروز واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در محور میانه_زنجان ، ۲۶ نفر مصدوم بر جای گذاشت.

واژگونی اتوبوس در محور میانه_ زنجان با ۲۶ زخمی+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا ساعت ۳:۳۰ امروز سه شنبه ۶ مهر ماه بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در کیلومتر ۱۷۰ محور زنجان به تبریز ۲۶نفر مصدوم برجای گذاشت.

مرکز دیسپچ میانه ۸ دستگاه آمبولانس به محل اعزام نمود و ۱۸مصدوم حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان خاتم الانبیا میانه و ۵مصدوم به بیمارستان امام خمینی میانه و ۳ مصدوم به بیمارستان شهیدموسوی زنجان انتقال یافتند.

سه دستگاه آمبولانس ازاورژانس میانه وسه دستگاه آمبولانس از هلال احمر ودودستگاه آمبولانس از اورژانس زنجان امدادرسانی و انتقال مصدومین رابرعهده داشتند.

خوشبختانه این حادثه فوتی نداشت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا ساعت ۳:۳۰ امروز سه شنبه ۶ مهر ماه بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در کیلومتر ۱۷۰ محور زنجان به تبریز ۲۶نفر مصدوم برجای گذاشت. مرکز دیسپچ میانه ۸ دستگاه آمبولانس به محل اعزام نمود و ۱۸مصدوم حادثه پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان خاتم الانبیا میانه و ۵مصدوم به بیمارستان امام خمینی میانه و ۳ مصدوم به بیمارستان شهیدموسوی زنجان انتقال یافتند. سه دستگاه آمبولانس ازاورژانس میانه وسه دستگاه آمبولانس از هلال احمر ودودستگاه آمبولانس از اورژانس [متن کامل و ارسال نظر]

صبح امروز واژگونی خاور به روی پراید در جاده قدیم میانه-تبریز, مرگ 5 تن و مصدومیت یک تن دیگر را رقم زد.

کشته و زخمی در تصادف شدید خاور با پراید در جاده میانه – تبریز+تصاویر

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، صبح امروز شنبه ۱۹ تیر ماه ساعت ۵:۳۵ گزارش حادثه ای در کیلومتر ۵ جاده قدیم میانه-تبریز به اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان میانه انجام شد.
با اعزام پایگاه اورژانس ۱۱۵ میانه بمحل حادثه, خبر از واژگونی خاور و افتادن آن به روی خودرو سواری پراید دادند, که در این بین یک کودک پسر ۱۲ ساله به بیرون پرت شده بود و با توجه به مصدومیت شدید با اقدامات پیش بیمارستانی تکنسینهای اورژانس به بیمارستان میانه انتقال داده شد و پنج تن دیگر فوت شده بودند.
با تلاش امدادگران جمعیت هلال احمر و نیروهای آتشنشانی, اجساد رها سازی شدند, که ۴ تن زن حدودا ۵۵ , ۴۵ , ۳۵ و ۴ ساله و یک مرد ۳۵ ساله بودند.
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی گفت: اجرای قوانین راهنمائی و رانندگی, از بروز حوادث تلخ جلوگیری میکند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا، صبح امروز شنبه ۱۹ تیر ماه ساعت ۵:۳۵ گزارش حادثه ای در کیلومتر ۵ جاده قدیم میانه-تبریز به اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان میانه انجام شد. با اعزام پایگاه اورژانس ۱۱۵ میانه بمحل حادثه, خبر از واژگونی خاور و افتادن آن به روی خودرو سواری پراید دادند, که در این بین یک کودک پسر ۱۲ ساله به بیرون پرت شده بود و با توجه به مصدومیت شدید با اقدامات پیش بیمارستانی تکنسینهای اورژانس به بیمارستان میانه انتقال داده شد و پنج تن دیگر فوت شده بودند. با تلاش [متن کامل و ارسال نظر]

بعد از ظهر امروز, بدنبال گزارش مردمی از افتادن دو مرد به سد شهریار میانه, نیروهای امدادی و نجات عازم محل شدند.

پدر و پسر در سد شهریار میانه جان باختن

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا به نقل از مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی، با اعلام افتادن دو مرد به سد شهریار و گزارش آن در ساعت ۱۵:۳۰ امروز چهارشنبه ۱۶  تیر ماه به اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان میانه, پایگاه قافلانکوه به سمت روستای کهبنان, سد شهریار (استور) در چهل کیلومتری میانه اعزام شد.
با توجه به وضیعت حادثه, نیروهای نجات سازمان امداد و نجات هلال احمر و آتشنشانی نیز به محل اعزام شدند.
پس از تلاش دو ساعته نیروهای امدادی,جسد پدر و پسری ۴۸ و ۲۷ ساله از آب بیرون کشیده شد.
با توجه به فصل گرما , افراد مبادرت به شنا در آبهای غیر ایمن میکنند که امکان بروز حوادث را بدنبال دارد, تاکیدات فراوانی مبنی بر ممنوعیت شنا در سدها انجام شده است که بایستی هموطنان عزیز این قوانین را جدی بگیرند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا به نقل از مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی آذربایجان شرقی، با اعلام افتادن دو مرد به سد شهریار و گزارش آن در ساعت ۱۵:۳۰ امروز چهارشنبه ۱۶  تیر ماه به اپراتوری فوریتهای پزشکی شهرستان میانه, پایگاه قافلانکوه به سمت روستای کهبنان, سد شهریار (استور) در چهل کیلومتری میانه اعزام شد. با توجه به وضیعت حادثه, نیروهای نجات سازمان امداد و نجات هلال احمر و آتشنشانی نیز به محل اعزام شدند. پس از تلاش دو ساعته نیروهای امدادی,جسد پدر و پسری ۴۸ و ۲۷ ساله از آب [متن کامل و ارسال نظر]

واژگونی تراکتوری در روستای گونلو شهرستان میانه، مرگ دختربچه یک ساله و مصدومیت دو نفر را به‌دنبال داشت.

واژگونی تراکتور در میانه جان دختربچه یک ساله را گرفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا،  ظهر امروز شنبه دوازدهم تیر ماه ساعت ۱۵:۱۰ گزارش حادثه واژگونی تراکتور از روستای گونلو به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان میانه انجام شد.

با اعزام پایگاه اورژانس ۱۱۵ میانه به روستای گونلو و بررسی صحنه حادثه، از مرگ دختر بچه یک‌ساله و مصدومیت دو تن دیگر خبر دادند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی میانا،  ظهر امروز شنبه دوازدهم تیر ماه ساعت ۱۵:۱۰ گزارش حادثه واژگونی تراکتور از روستای گونلو به اپراتوری فوریت‌های پزشکی شهرستان میانه انجام شد. با اعزام پایگاه اورژانس ۱۱۵ میانه به روستای گونلو و بررسی صحنه حادثه، از مرگ دختر بچه یک‌ساله و مصدومیت دو تن دیگر خبر دادند. [متن کامل و ارسال نظر]